Uus elukeskkond Lasnamäel. 
Rajamisel on terviklik korterelamute kompleks, mis koosneb kuuest kortermajast, nende vahel asuvatest haljasaladest, lastele mõeldud mänguväljakutest ning puhketsoonidest. Loopealse, kuhu uut elukeskkonda arendatakse, annab korteritele lisaväärtust tänu oma asukohale pangapealsel, ning pakub kauneid vaateid merele ja rohelisele Piritale. Samas on kõik vajalik infrastruktuur olemas, et uue kodu elanik saaks mugavasti ühistranspordiga koju, läheduses teha vajalikud sisseostud või harrastada sporti.


Kavandatud kuuest kortermajast neli on 5-kordsed ja kaks 8-kordsed. Kokku leiab endale Loopealsel uue kodu 424 peret. Projekteeritavad korterelamud on kaasaegsed ja sobivad hästi olemasolevasse keskkonda, luues oma läbimõeldud asendiga turvalised sisehoovid lastele ja peredele. Loopealse elamukvartalist saab üks suuremaid terviklikult lahendatud korterelamurajoone Tallinnas.

Esimene etapp on tänaseks valmis, see koosneb kolmest majast, Meeliku 23/1, 23/2 ja 23/3 ning kõik kolma maja on tänaseks läbi müüdud.
Teises etapis alustati Meeliku 21/1 maja ehitust, mis on tänaseks valmis ja läbimüüdud! Maja on 5-korruseline, kahe trepikojaga ja 40-ne korteriga.

Meeliku 21/3 maja on valmis ja saanud kasutusloa 2016.a. Korterid on müügis! Vaata hinnakirja siit.
Meeliku 21/3 maja energiaklass on B. Maja on 8-korruseline, nelja trepikojaga, kokku 128 korteriga. Kortermajade arhitektid on Raul Kõllamaa ja Aune Arus ning arendaja on OÜ Loopealse Arenduse.
Kortermaja müüki korraldab RE Kinnisvara AS.